Prodej vstupenek na Humbook odstartoval!

Cože? Vy nevíte, co to Humbook je? Propána, vážně? No dobrá, dobrá... tak tedy: Humbook je první literární festival pro příznivce Young adult literatury. Letos to bude již druhý ročník, tentokrát v prostornějších místnostech MeetFactory v Praze. Ale to už jsem moc daleko.
Nejdřív byla tma. A pak vznikly knihy. A nakonec Humbook, protože knihomolové mají prostě málo akcí! Pokud patříte mezi čtenáře YA literatury, na tomhle festivalu byste neměli chybět.
Kromě autogramiád a besed s českými i zahraničními autory se také můžete těšit na spoustu workshopů, doprovodných her, setkání s bloggery nebo třeba speciální Harry Potterovský koutek! Na Humbooku si každý něco najde. Pestrý program je napěchovaný od rána do noci (a to doslova!) takže nudit se nebudete. Na co tedy ještě čekáte. Na nákup vstupenek se dostanete přes jejich stránky*.
Už u výběru vstupenky se pořádně rozmyslete, jestli radši ušetříte a pořídíte si jen místo na fesťáku nebo si pro jednou připlatíte a zakoupíte VIP vstupenku. Já osobně už mám VIP objednanou a jejich počet se rapidně snižuje. Takže si pospěšte. A co vlastně obsahuje? Tak například humbookovskou tašku, knihu, která bude v prodeji až v listopadu, poukaz na nákup, stylový deník a další vychytávky (a ne ty pana Hrušky). Podtrženo - sečteno, pokud si ji stihnete koupit, neprohloupíte.
A když už ty vstupenky máte, musíte se přenést přes nekonečné čekání. Ach... ještě skoro dva měsíce! Nevím, jak to vydržím.
Řekněme ale, že už celá ta doba uběhla. Je osm hodin ráno, sedmý říjen, zima prolézá až do morku kostí a my stojíme před MeetFactory a odpočítáváme vteřiny do půl. Tři, dva, jedna... TEĎ! Dveře jsou otevřeny a my vbíháme dovnitř, abychom tam už byli.
A teď už k samotnému programu. Celý ho máte na stránkách Humbooku* i s časy a místnostmi. Já jen prozradím to, že to bude opravdu bomba. Další článek ohledně toho, na jaký z doprovodných akcí, se chystám, vyjde později. Přebíháme od besedy k besedě, od workshopu k workshopu a jde nám z toho hlava kolem. Ale když v ruce držíme knihu nebo podpis oblíbeného autora, stojí to za to.
A teď ještě trochu k té organizaci. Na festivalu není povolena konzumace vlastních nápojů a potravin, ale o hladu nebudete. Organizátoři mají zajištěný stánek s jídlem i pitím. Vše začíná o půl desáté a končí po desáté v noci. Bude to prostě pecka. Nedokážu skrýt své nadšení.
Tak co, budete na Humbooku? A na navnadění vám dávám odkaz na video**! Podělte se v komentářích, jestli se s vámi uvidím.* http://humbookfest.cz/
** https://www.youtube.com/watch?v=gmVWydTVAn4

Komentáře

  1. Takyy bych se tam mella vyskkytnout asi. Jese teda resim smeny v praci a pak uviddme.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Velice děkuji za komentář. Jakmile se dostanu od knihy k notebooku, odpovím na něj. :)